Hopp til innhold Hopp til hovedmeny

Herøy VGS > Tilsette

Tilsette

Her finn vi meir informasjon om dei tilsette.

Ester Sørdal Klungre Rektor Ester.Sordal.Klungre@mrfylke.no  71281881/91891826
Alf Olger Dypvik Avdelingsleiar for teknikk- og industrielle fag og naturbruk  alf.olger.dypvik@mrfylke.no 71281804/95438514
Solgunn Ulstein Avdelingsleiar for helse- og oppvekstfag, byggfag, påbygging restaurant/matfag.  solgunn.ulstein@mrfylke.no 71281805/90655849
Eivind Lillebø KS-, og avdelingsleiar for fellestenester og ressurssenter  eivind.lillebo@mrfylke.no 71281803/91582775
Tor Johan Bøe Vaktmeister  tor-johann.boe@mrfylke.no 71281810
Dag Aarflot Adjunkt med tilleggsutdanning  dag.aarflot@mrfylke.no 99698046
Lillian Igesund Berge Adjunkt med tilleggsutdanning  lillian.igesund.berge@mrfylke.no 71281808
Joakim Eiksund Lærar  joakim.eiksund@mrfylke.no 46744515
Svein Gunnar Frantsen Lærar  svein.gunnar.frantsen@mrfylke.no 71281856/90082171
Siri Berntsen Gjerde Lærar  siri.kristine.berntsen.gjerde@mrfylke.no 95837098
Steinar Eggesbø Hagen Adjunkt med tilleggsutdanning  stehag@mrfylke.no 71281812
Olaug Myrhol Hatløy Lærar  olaug.hatloy@mrfylke.no 71281813
Olaug Røren Hauge Kantinemedarbeidar  olaug.roren@mrfylke.no 95962737
Per Arne Herskedal Lærar  per.arne.herskedal@mrfylke.no 99627848
Marta Finnes Holkestad Kantinestyrar  marta.finnes.holkestad@mrfylke.no 71281815
Vidar Helge Holstad Lærar  vidar.helge.holstad@mrfylke.no 71281816
Hilde Håheim Elevassistent  hilde.haheim@mrfylke.no 71281818
Lena Smådal Igesund Konsulent  lena.smadal.igesund@mrfylke.no 71281819
Gry Skorpen Jøsok Lærar  gry.skorpen.josok@mrfylke.no 71281820
Bjørn Leikanger Lærar  bjorn.leikanger@mrfylke.no 92609737
May-Britt Leikanger Reinhaldar  may-britt.leikanger@mrfylke.no 95143698
Oddrun Leikanger Adjunkt  oddrun.leikanger@mrfylke.no 71281821
Anja Olene Leine Adjunkt  anja.olene.leine@mrfylke.no 90730258
Raymond Mads Leine Adjunkt med tilleggsutdanning  raymond.mads.leine@mrfylke.no 71281822
Berit Lervik Reinhaldar  berit.susann.lervik@mrfylke.no 98892058
Åse Relling Lynge Lærar  ase.ragni.relling.lynge@mrfylke.no 71281824 / 41265028
Ingebjørg Lyster Adjunkt  ingebjorg.lyster@mrfylke.no 71281825
Marjorie Tappul Løken Reinhaldar  marjorie.tappul.loken@mrfylke.no 95874307
Hege Løseth Adjunkt med tilleggsutdanning  hege.loseth@mrfylke.no 71281826
Frode Løvik Lærar  frode.lovik@mrfylke.no 71281888 / 40466027
Åse-Jill Moe Spesialpedagogisk rådgjevar  ase-jill.moe@mrfylke.no 97623716
Trond Notø Adjunkt med tilleggsutdanning  trond.noto@mrfylke.no 71281829
Hilda Pareliussen Adjunkt  hilda.pareliussen@mrfylke.no 71281830
Anette Paulsen Elevassistent  anette.paulsen@mrfylke.no 40074400
Linn Katrin Hjorthaug Konsulent  linn.katrin.hjorthaug@mrfylke.no 71281814
Ingunn Pettersen Adjunkt med tilleggsutdanning  ingunn.pettersen@mrfylke.no 71281831
June Pettersen Fagarbeidar  june.pettersen@mrfylke.no 71281832
Rita Grunnan Ramsvik Elevassistent  rita.grunnan.ramsvik@mrfylke.no 47857611
Henriette Remøy Elevassistent  henriette.remoy@mrfylke.no 71281834
Ingrid Sylvia Renberg Adjunkt med tilleggsutdanning  Ingrid.sylvia.renberg@mrfylke.no 71281835
Janne Mari Riise Adjunkt med tilleggsutdanning  janne-mari.riise@mrfylke.no  71281836
Monica Sandnes Lærar  monica.sandnes@mrfylke.no 99531407
Heidi Eikrem Lektor  heidi.eikrem@mrfylke.no 98417806
Per Rune Sandvik Dataansvarleg  per.rune.sandvik@mrfylke.no 71281839
Anita Skar Reinhaldar 1  anita.skar@mrfylke.no 71281840
Jostein Skar Lærar  jostein.skar@mrfylke.no 90658315
Natalia Skar Elevassistent  natalia.skar@mrfylke.no 71281841
Frank Sverre Skorpen Elevassistent  frank.sverre.koppersta.skorpen@mrfylke.no 71281843
Bodvar Skrede Adjunkt med tilleggsutdanning  bodvar.henning.skrede@mrfylke.no 71281844
Heidi Skrede Adjunkt/ OT-rådgjevar  heidi.skrede@mrfylke.no  71281845
Mads Jakob Utseth Stave Elevassistent  mads.jacob.utseth.stave@mrfylke.no 97737286
Sigurd-Per Steffensen Adjunkt  sigurd-per.steffensen@mrfylke.no 71281846
Frank Steinsvik Adjunkt  frank.steinsvik@mrfylke.no 71281847
Lena Bjørlykke Storøy Elevassistent  lena.bjorlykke.storoy@mrfylke.no 71281848
Hege Sørdal Adjunkt med tilleggsutdanning  hege.sordal@mrfylke.no 97627788
Oddvar Sørdal Adjunkt med tilleggsutdanning  oddvar.sordal@mrfylke.no 71281850
Tone Tjervåg Adjunkt  tone.tjervag@mrfylke.no 71281851
Olgunn Torvanger Adjunkt med tilleggsutdanning  olgunn.torvanger@mrfylke.no 71281852
Ann Kristin Tvedt Reinhaldar  ann.kristin.tvedt@mrfylke.no 40293526
Per Rune Tødenes Adjunkt med tilleggsutdanning  per-rune.todenes@mrfylke.no 71281853
Robert Takset Ulstein Lærar  robert.takset.ulstein@mrfylke.no 71282471 / 90660928
Hege Vestavik Adjunkt med tilleggsutdanning  hege.nedreberg.vestavik@mrfylke.no 71281854
Ole Arvid Vesterdal Lærar  ole.arvid.vesterdal@mrfylke.no 71281855/93873145
Harald Skarbø Adjunkt med tilleggsutdanning  harald.skarbo@mrfylke.no 71281842
Randi Helen Kvalsund Taklo Sosialpedagogisk rådgjevar  randi.helen.kvalsund.taklo@mrfylke.no 90789632
        

Kontaktpersonar

Ester Sørdal Klungre Ester Sørdal Klungre
Rektor
71 28 18 01 /
Mob. 918 91 826
Send e-post